Настю Каменських звинуватили в плагіаті: що сталося

Шанувальники популярної української співачки Насті Каменських розкритикували її за кліп на пісню Peligroso, яку артистка виконала італійською мовою і звинуватили в плагіаті.

Відеозапис нового кліпу оприлюднено на офіційному YouTube-каналі співачки NKofficial.

Одна з користувачів під ніком Evi В звернула увагу на те, що пісня Каменських практично ідентична пісні “La Cintura” іспано-німецького співака та композитора Альваро Солера.

“Пісня дуже класна, але є одне велике але, якщо ви слухаєте іспанську музику, ви відразу це помітили. Пісня ну дуже схожа на пісню Alvaro Soler – La Cintura. А також відомий ремікс цієї пісні Alvaro Soler – La Cintura [Remix] ft. Flo Rida, TINI. Ну дуже схоже і це важко не помітити”, – написала вона.

Багато шанувальників погодилися з таким звинуваченням.

“Згодна. Звичайно Насті пасують такі пісні, але прикро, що пісня дуже схожа на іншу”, “Так, точно! Приспів сумніваюся, але ось куплет злизаний”, “Дійсно, здерли дуже схоже, тільки видно, що там хлопець іспанець, а тут акцент чути”, “Дізналася з коментів про плагіат, послухала ту пісню … Капець, вони схожі… Так швидко радість в зневіру не переходила ніколи. Прикро, Настя, прикро”, – пишуть обурені фанати.

Джерело

Поділись


Новини партнерів