Тіна Кароль розповіла, як доглядає за своїм обличчям

Одна з найяскравіших українських співачок Тіна Кароль розповіла, як доглядає за своїм обличчям і тілом. Вона зізналася, що жодна косметична процедура не матиме сенсу без правильного внутрішнього настрою.

І радить налаштовувати себе на успіх кожен день.

«Краща ін’єкція для кожної жінки – це прокинутися на світанку і сказати собі: «Сьогодні у мене буде найкращий день». Для гарного настрою, як би це банально для когось не прозвучало, дуже важлива ранкова молитва. І, звичайно, закоханість у свою справу. Коли ти знаєш, що тебе чекають великі справи і ти в них – ас, від цього просто неймовірно сяють очі. Безумовно, по-справжньому надихає підтримка твоєї родини. Потрібно любити світ, себе і свій вік, тому що в кожному віці є своя природність і своя родзинка», – поділилася Тіна Кароль під час зйомок святкового шоу «З Днем народження, Україно!».

Крім того, серед величезної кількості справ, в графіку Тіни Кароль завжди знайдеться місце для спорту. Як зізнається поп-діва, постійна робота над собою дуже важлива, тому що, як правило, важче не добитися успіху, а втримати його. «Досягти мети – це одне, а утримати успіх і не зганьбити свою репутацію – в рази складніше. Треба постійно бути в фокусі і любити свою справу. Але любити не себе в цій справі, а продовжувати працювати і надихати людей», – розповіла артистка.

Джерело

Поділись


Новини партнерів