Міла Куніс розповіла, як вони з Ештоном Катчером закохалися одне в одного

INDIO, CA - APRIL 25: Actors Ashton Kutcher (L) and Mila Kunis attend day 1 of 2014 Stagecoach: California's Country Music Festival at the Empire Polo Club on April 25, 2014 in Indio, California. (Photo by Frazer Harrison/Getty Images for Stagecoach)

Про початок свого роману з 40-річним Ештоном Катчером 34-річна Міла Куніс розповідала не раз. Однак і до цього дня з’являються все нові подробиці історії їхніх стосунків. У понеділок актриса стала гостею шоу WTF американського коміка Марка Мерона і повідала, як вони з Ештоном закохалися один в одного.

Не секрет, що познайомилися Міла і Ештон в 1998 році на зйомках “Шоу 70-х” (That ’70s Show). Куніс на той момент було всього 14 років, а Ештону – 20. Хоча на екрані вони і грали закохану пару, в житті їхні стосунки були тільки платонічними.

“Так, в шоу ми цілувалися, але між нами не було жодних почуттів. У цю історію ніхто не вірить, але це правда. Між нами нічого не було”,- зізналася вона.

Куніс розповіла, що вона шкодує про те, що це тоді не переросло в любов.

“Ми б могли провести разом на 20 років більше”,- з жалем вимовила вона. Проте зірка зазначила, що, озираючись назад, вона може сказати, що ні вона, ні Ештон тоді не були готові до відносин.

“Ми б ніколи не були разом, якщо б не пройшли через все, що сталося в нашому житті, щоб стати тими, ким ми стали, коли зійшлися”,- розповіла вона.

А ось історія початку їхнього роману була досить романтичною і в той же час трохи комічною і шанувальникам пари здасться дуже знайомою.

“Ми були на одній з церемоній нагородження, і я стояла за сценою. Я дивилася по сторонам і побачила дуже гарного хлопця, який стояв спиною до мене. Я подумала, що за гарячий чоловік! А потім він обернувся, і я мало не вигукнула: “О, Боже, це ж Катч!” Найдивнішим було те, що я задивилася на хлопця, якого знала все життя”,- згадала Куніс.

“Ми ніколи не зустрічалися. Ми просто переспали з Ештоном. Загалом, все вийшло, як у фільмі “Секс по дружбі” (Friends with Benefits), де я знялася. А Ештон знявся в схожій картині – “Більше ніж секс” (No Strings Attached). Ми повторили в житті історії з наших фільмів”,- розговорилася вона.

Ну а потім все сталося, як у класичній романтичній мелодрамі. Куніс зізнається, що незабаром вона зрозуміла, що закохалася в Катчера, і це стало її лякати. Тому вона вирішила припинити відносини з коханим.

“Я підійшла до нього і сказала, що не хочу нічого зіпсувати, тому просто піду, поки ще не занадто пізно”,- розповіла Куніс.

Що ж зробив Ештон? На наступний день він прийшов до Міли і запропонував їй переїхати до нього. І вона, звичайно ж, погодилася. Чим все закінчилося, всі ми добре знаємо – пара вже три роки щаслива в шлюбі і виховує двох дітей: майже чотирирічну дочку Уайєтт і сина Димитрія, якому восени виповниться три роки.

Поділись


Новини партнерів