Міла Куніс і Ештон Катчер привітали Зої Салданью з отриманням іменної зірки на Алеї слави

Вчора, 3 травня, Міла Куніс і Ештон Катчер в черговий раз разом з’явилися на публіці. Залишивши вдома дітей, подружжя вирушило на знамениту Алею слави в Голлівуді, щоб підтримати свою колегу і подругу Зої Салданью і привітати її з отриманням іменної зірки.

Для заходу 34-річна Куніс вибрала комфортний і досить непримітний образ (втім, дорікнути її в цьому буде неправильно, адже головною зіркою в цей день була все-таки не вона). Актриса віддала перевагу чорному кольору і прийшла на урочисту подію в вільних брюках з поясом, укороченій кофті і черевиках на плоскій підошві. Відчувала себе Міла в такому вбранні, здається, дуже впевнено і виглядала абсолютно щасливою. Мабуть, стиль casual явно в неї в фаворитах.

Відсиджуватися на місцях для гостей Міла не стала і вийшла до трибуни, щоб вимовити зворушливу промову на адресу своєї подруги, з якою вона в 2007 році знімалася у фільмі “Після сексу” (After Sex).“Я захоплююся тобою як особистістю, як дружиною, сестрою, матір’ю, бізнес-леді та актрисою. У той час як весь світ знає тебе як виконавицю тих чи інших ролей, які ти зіграла, мені пощастило знати тебе як працюючу маму”,- сказала Куніс.

Поділись


Новини партнерів