“Х-Фактор 9”: назвали нового музичного продюсера проекту

Новим музичним продюсером популярного вокального шоу телеканалу СТБ під назвою “Х-Фактор” став Вадим Лисиця, відомий співпрацею з такими артистами як ALYOSHA, LOBODA, групою “Время и Стекло” і Mozgi Production.

Відзначимо, що крісла суддів знову зайняли Андрій Данилко, Настя Каменських, Дмитро Шуров та Олег Винник. Про це “Обозревателю” повідомили у прес-службі СТБ.

“Ми продовжуємо працювати над тим, щоб переможець нашого шоу отримав можливість відразу активно продовжити свою кар’єру на українській сцені. Для цього в минулому році ми змінили приз за перемогу – замість 1 мільйона гривень в грошовому еквіваленті артист отримує професійну підтримку від каналу на ту ж суму: запис пісні, кліп і ротацію на радіо. А тепер ми запросили до співпраці відомого музичного продюсера Вадима Лисицю, який точно знає, як влаштований український шоу-бізнес, і що робити артистам для свого професійного розвитку та просування”, – пояснює директор ТО Олена Романенко.

За її словами, в обов’язки музичного продюсера увійде робота з репертуаром учасників і аранжуваннями.

“Я давно спостерігаю за “Х-фактором”, оскільки постійно відстежую появу нових артистів в українському шоу-бізнесі. Ми зі співачкою ALYOSHA їздили на зйомки прямого ефіру, де вона виступала в дуеті з групою DETACH. Мене вразило те, наскільки все професійно, захоплююче та красиво. І коли в кінці минулого року Олена Романенко запропонувала мені подумати над тим, щоб стати музичним продюсером цього шоу, мені стало цікаво. У мене було досить багато часу для того, щоб зважити всі за та проти, вивчити питання, тому що досвід на подібних проектах у мене є, але все-таки їх відмінності з “Х-фактором” досить істотні.

Моя робота полягає в тому, щоб учасники проекту максимально добре себе проявили. Щоб у них були максимально підходящі пісні та щоб у результаті ми отримали дуже гарне, сильне шоу. А також я щиро сподіваюся, що на проекті побачу артиста, з яким захочу продовжити співпрацю. Тому що “Х-фактор” – це перший проект в країні, який є кузнею кадрів для нас, продюсерів, і я б дуже хотів, щоб переможці шоу в підсумку ставали справжніми артистами, яких любить публіка, до яких приходять на концерти, яких обожнюють, які потім довгі роки творять, пишуть музику та роблять наш світ добрішим і світлішим за допомогою пісні”, – говорить Лисиця.

Відзначимо, що до початку зйомок ведучий шоу Андрій Бедняков об’їхав найбільші міста України в пошуках талановитих артистів. У 2018 році “Х-фактор” вперше побував у Полтаві, Вінниці та Чернівцях.

Як зазначає Олена Романенко, в цьому році на кастинг шоу прийшло близько 3 з половиною тисяч чоловік. Серед них дуже багато артистів старше 25 років, а також проект продовжує залучати велику кількість музичних колективів, які тільки на сцені “Х-фактора” можуть виконати авторський матеріал. Крім того, у новому сезоні українці побачать дуже відомих музикантів, за якими, напевно, нудьгували.

“У мене було все…” Переможець першого “Х-Фактора” поїхав підкорювати США
Зміни торкнулися й структури шоу: 10 епізодів кастингу, замість традиційних 8, 2 епізоди з тренувального табору, а кількість прямих ефірів скоротиться до 6.

“Напередодні ми зустрічалися з колегами з Британії. Щороку в них різна кількість епізодів кастингів, тренувального табору, прямих ефірів. Вони розуміють, що потрібно експериментувати, щоб розуміти, що подобається глядачам, яких змін він очікує. Ми беремо з них приклад. Тому в цьому році вирішили зменшити кількість прямих ефірів. а це означає, що в фіналі ми побачимо не 3 дуети із зіркою, а вже чотири – на 1 щасливчика стане більше”, – пояснила Романенко.

Відзначимо, що прем’єра шоу в ефірі СТБ традиційно відбудеться восени.

Джерело

Поділись


Новини партнерів