Лідер гурту “Тартак” відмовився від бізнесу в Росії

Спробувавши одного разу вийти на російський ринок, український гурт “Тартак” зіткнувся з умовами, які вважав неприйнятними. Після цього музиканти відкинули ідею гастролювати на території східного сусіда.

Як зазначив в інтерв’ю “Лайму” лідер гурту Олександр Положинський, він не був готовий міняти свої принципи заради комерційного успіху.

“На початку ми пробували зайти на російський ринок, але нам одразу сказали: “Ви хочете зайти, у вас потенційно цікавий для Росії продукт, і ми могли би з вами вести перемовини на цю тему. Але треба кілька сильних речей випустити російською мовою”. По-перше, це для нас була неприйнятна позиція з ідеологічних міркувань і міркувань сумління”, – зазначив артист.

При цьому Положинський зізнався, що раніше спроби писати російською не були особливо успішними, проте був і настільки важливий нюанс як принцип.

“Я хоч і закінчував російськомовну школу, але це не значить, що я готовий у своїй творчості змінювати принципи заради того, щоб отримати комерційний успіх. Отак одне з другим співпало, що нам просто не дали зайти на той ринок. Хоча от “Океану Ельзи” пощастило зайти на російський ринок без російськомовних пісень. Але це виняток, а не система”, – додав він.

Джерело

Поділись


Новини партнерів