Кейт Хадсон виходить заміж за Денні Фудзікаву

Про новий роман Кейт Хадсон – з музикантом Денні Фудзікавою – заговорили навесні минулого року, приблизно тоді ж почався і роман знаменитостей. Тепер ЗМІ повідомляють про те, що відбулися заручини пари, і небезпідставно. Днями Кейт і Денні були помічені на прогулянці в Лос-Анджелесі – все б нічого, якби на безіменному пальці актриси не майоріло кільце, схоже, на думку зарубіжної преси, на обручку. Представник зірки чутки поки не коментував.

Романтичні стосунки Кейт і Денні почалися після багаторічної дружби. Про те, як так вийшло, актриса розповіла сама в Instagram з нагоди річниці їх першого побачення.

“Вперше я зустріла Денні, коли мені було 23 роки і я була вагітна Райдером. Його зведені сестри – Сара і Ерін Фостер – мої найкращі подруги, так що ми з ним оберталися в одному і тому ж колі знайомих протягом більше 10 років. Рік тому, в цей день, Денні запросив мене на хайкінг по Голівудським пагорбах. Я думала, що йду на прогулянку з другом сім’ї, але несподівано вона перетворилася в перше побачення. Ніяких подальших кроків в цей день зроблено не було. Денні знадобилося для них кілька місяців! В той момент поцілунок на цьому мосту міг би бути дуже милим, але рік по тому він став набагато солодшим. Ось так, після 15 років спілкування ми виявилися здатні розкрити свої серця один для одного і відчути справжню любов. Це неймовірно! З першою річницею побачення, малюк”, – писала Кейт на початку грудня минулого року.

Поділись


Новини партнерів