Фергі розповіла про галюцинації та свою наркозалежність

BEVERLY HILLS, CA - DECEMBER 03: Fergie attends The Trevor Project's 2017 TrevorLIVE LA Gala at The Beverly Hilton Hotel on December 3, 2017 in Beverly Hills, California. (Photo by Phillip Faraone/Getty Images for The Trevor Project)

Про те, що Фергі вживала наркотики в підлітковому віці, коли ще тільки починала свою музичну кар’єру, сама співачка розповідала вже не раз.

“Наркотик був моїм хлопцем, з яким мені було вкрай складно розлучитися”,

– якось зізналася 42-річна співачка.

Однак в інтерв’ю виданню iNews артистка розповіла деякі подробиці не самого простого періоду в її житті.

“Я була сама не своя. Я страждала від психозу і божевілля. Через зловживання наркотиками у мене кожен день були галюцинації. Тільки через рік після того, як я перестала приймати заборонені препарати, галюцинації припинилися і мій мозок знову став нормально міркувати. Наркотики – це дуже весело, поки зі мною не сталося все це. І я вдячна тому, що це все-таки відбулося. Тому що це моя сила, моя віра, моя надія на краще”,

– розповіла Фергі.

Фергі відзначила, що дуже сподівається, що її досвід допоможе іншим людям і захистить їх від необдуманих вчинків.

Нагадаємо, що у вересні стало відомо про те, що Фергі і її чоловік Джош Дюамель розлучилися після восьми років шлюбу. Незважаючи на те, що колишня учасниця Black Eyed Peas повністю поринула в творчість і не виглядала пригніченою, розставання з батьком свого чотирирічного сина Аксла вона пережила важко. Втім, судячи з історії Фергі, про яку вона не побоялася розповісти, жінка вона дуже рішуча і смілива, а цей непростий період її особистому житті зробить її тільки сильнішою.

Поділись


Новини партнерів