Ліндсі Лохан проводить час з мільярдером і бодібілдером з Кореї: роман чи дружба?

Після скандального розлучення з Єгором Тарабасовим влітку 2016 року Ліндсі Лохан лише одного разу дала привід для обговорення свого особистого життя. Через два місяці після розриву з сином російського бізнесмена актрису застали за поцілунками з грецьким ресторатором Денисом Папагеоргіу. А в останні місяці поруч з нею все частіше бачать мільярдера і бодібілдера з Кореї на ім’я Ха Джі-Йонг. Деякі видання вже оголосили його новим бойфрендом актриси. Але чи мають вони рацію?

Серед останніх знімків на сторінці цього колоритного чоловіка в Instagram багато Селфі з Ліндсі, її фотографій і відеороликів з нею. Судячи з цих кадрів, Лохан і Ха Джі-Йонг відпочивають разом і весело проводять час.

29-річний Ха, який сам себе називає “корейським Халком”, навчався в МДІМВ і живе в Росії, пишуть західні ЗМІ. До речі, в одному з відеороликів в його Instagram він з Лохан їде в машині під пісню одного з російськомовних виконавців, якому Ліндсі намагається підспівувати.

@lindsaylohan speaks Russian~🎤🎵🎶🇷🇺

Допис, поширений Je-yong Ha (@koreanhulk)

Західні журналісти припускають, що американська актриса і її корейський друг зустрілися минулого літа на грецькому острові Міконос. Сторінка Ха в соцмережі рясніє знімками приватних літаків, дорогих аксесуарів і делікатесів з золотом і чорною ікрою.

У розмові з журналістами Vanity Fair Ха Джі-Йонг сказав, що його і актрису пов’язують дружні відносини і про роман мова не йде.

Поділись


Новини партнерів