Шампунь є основним засобом для догляду за волоссям, його головною функцією є ефективне очищення шкіри голови від забруднень. При виборі шампуню найважливіше правило – враховувати тип шкіри голови, а не стан волосся. Важливо також наносити рідину виключно на шкіру голови. Фактично в кожному магазині можна купити шампунь, однак не завжди цей продукт є оригінальним. Краще віддавати перевагу спеціалізованим магазинам та відомим супермаркетам.

Різновиди шампуней

Існують різні типи шампунів, і вибір залежить від потреб вашого волосся та шкіри голови.

 1. Для жирного волосся. Призначений для зменшення надлишку жиру на шкірі голови. Важливо не використовувати його занадто часто, оскільки це може висушувати шкіру.
 2. Для нормального волосся. Збалансований і чудово очищує волосся без перешкодження природному виділенню масла.
 3. Для сухого волосся. Зволожує і запобігає сухості шкіри голови та волосся. Містить менше миючих компонентів.
 4. М’який. Підходить для щоденного використання, не подразнює шкіру і не сушить волосся.
 5. Проти лупи. Допомагає усувати лупу та має компоненти, що знижують ділення клітин шкіри. Рекомендується чергувати звичайним шампунем.
 6. Шампунь з кондиціонером. Очищає та одночасно кондиціонує волосся.
 7. Відновлюючий. Містить спеціальні речовини для відновлення та лікування пошкодженого волосся.
 8. З рослинними екстрактами. Призначений для зміцнення волосся, особливо для тонкого та ослабленого волосся.
 9. Для об’єму волосся. Наповнює виснажене волосся об’ємом.
 10. Для фарбованого волосся. Зберігає насичений колір волосся.
 11. Для кучерявого волосся. Зменшує пухнастість, робить волосся більш слухняними та гладкими.
 12. Від жовтизни волосся. Нейтралізує жовті відтінки на сивому і світлому волоссі.
 13. Проти випадіння волосся. Зміцнює волосяні фолікули та живить шкіру голови.

Важливо підібрати відповідний шампунь для ваших потреб і використовувати його правильно для забезпечення здорового та красивого волосся. Не варто мити волосся милом, оскільки це може спричинити його пересушування і ламкість. Якщо ви знайшли відповідний шампунь, використовуйте його систематично, щоб досягти найкращих результатів.

Як вибрати шампунь?

Важливо вибирати засіб без агресивних очисних компонентів. Склад не повинен містити силікони і парабени, які можуть пересушувати пошкоджені кінці волосся. Проте також варто уникати натуральних шампунів, оскільки їхні делікатні формули можуть бути неефективними для очищення сильно забрудненої шкіри голови і коріння волосся.

Бальзами і маски слід наносити, уникаючи прикореневої зони. Додаткові засоби для догляду слід розподіляти лише на волосся з дотриманням значного відступу від коренів.

В інтернет-магазині АТБ – www.atbmarket.com – знайдете великий асортимент шампунів для кожного типу волосся. Доступні ціни та оригінальність продукції – відмінні ознаки цієї мережі.