Перкарбонат натрія – це білий кристалічний порошок, що складається з натрію, кисню та вуглецю. Ця хімічна сполука має формулу Na2CO3x1,5H2O2 та купити кисневий порошок за посиланням https://soda.kiev.ua/ua/p83722907-perkarbonat-natriya-kislorodnyj.html може знадобитися для використання у різних галузях, таких як виробництво миючих засобів, відбілювання, очищення та дезінфекції.

Властивості перкарбонату натрія

Перкарбонат натрія – речовина, яка має наступні властивості:

 • Це білосніжний порошок з легким запахом перекису водню.
 • Розчиняється у воді з утворенням перекису водню та натрій карбонату. При кімнатній температурі, 100 грамів води може розчинити близько 13 грамів перкарбонату натрію.
 • Температура плавлення: перкарбонат натрію має високу температуру плавлення, яка становить близько 851 градуса Цельсію.
 • pH: розчин має слабко алкалічний pH, що становить близько 10,5-11,5.
 • Розкладається під впливом тепла, вологи та світла. При нагріванні до 150 градусів Цельсію – розділяється на воду, кисень та натрієвий карбонат. Також може бути розкладений під впливом деяких видів мікроорганізмів, але цей процес може бути повільним, і залежить від умов середовища.
 • Має здатність відбілювати та очищувати поверхні від забруднень.
 • Має децинфікуючи властивості, тому застосовується у багатьох сферах діяльності.
 • Відносно безпечний для довкілля та здоров’я людини.

Сфери застосування перкарбонату натрія 

Дана речовина має широкий спектр застосування у різних ґалузях, включаючи:

 1. Побутове використання: використовується, як засіб для відбілювання тканин і видалення плям. Є ефективним засобом для видалення плям з кави, вина, крові, трав та інших білкових речових. Він також використовується для прибирання ванної кімнати і кухні, очищення стін та підлог. Має здатність видаляти неприємні запахи, зокрема з взуття, текстилю, та інших предметів побуту.
 2. Промислове виробництво: перкарбонат натрію використовується як білильний і дезінфікуючий засіб у текстильній, харчовій та паперовій промисловості. Він також може бути застосований для очищення труб і каналізаційних систем.
 3. Сільське господарство: речовина використовується як засіб боротьби з грибком на рослинах, для знезараження насіння та підготовки ґрунту для посадки.
 4. Медицина: перкарбонат натрію може бути використаний як засіб для очищення і дезінфекції різних поверхонь у медичних установах, а також як засіб для лікування деяких захворювань, таких як запалення ясен та пародонтоз.
 5. Косметологія: перкарбонат натрію є помічником у виробництві зубних паст і засобів для догляду за шкірою.
 6. Екологія: люди використовують порошок як засіб для очищення водних джерел від бактерій та вірусів.

Більше речовин ви знайдете за посиланням https://soda.kiev.ua/ua.