Здається, що питання вибору спідньої білизни не повинно ставати перед дівчатами, адже сьогодні продається товар на будь-який смак та бюджет. Але багато речей можуть нашкодити жіночому здоров’ю, вони не такі безпечні, як здаються на перший погляд. Яка ж білизна вважається комфортною та нешкідливою?

За місцем та часом

Найприємнішою для тіла вважається білизна з шовку та бавовни. У холодну пору року варто надавати перевагу бавовняним трусикам та бюстгальтерам, а влітку – шовку. Штучні волокна, які використовуються при пошитті атласної спідньої білизни, також роблять її приємною для тіла та еластичною.

Для чоловіка можна одягнути мереживний комплект, який наводить представників сильної статі на певні думки. На роботу такі речі не варто носити, тим більше демонструвати їх колегам.

Для щоденного носіння варто надавати перевагу комфортній спідній білизні, яка ніде не тиснутиме, буде приємною для тіла. Широкий її вибір на будь-який смак і бюджет представлений в інтернет-магазині https://ellengroup.com.ua/.

Стилі та фасони

Питання, як вибрати спідню білизну, стосується також стилю та фасону. Наприклад, бюстгальтер з кісточками, який передавлює груди, не треба носити щодня, хоч він і відмінно тримає їхню форму. Власницям великого бюста варто надавати перевагу бюстгальтерам із філіжанками на товстих бретельках.

Трусики не повинні бути надто вузькими та врізатися в тіло. Для жіночого здоров’я найбезпечніші моделі – шортики. На романтичне побачення можна одягнути білизну червоного або фіолетового кольору, а для повсякденного носіння вибрати чорну, тілесну або білу. Стати найсексуальнішою й чарівною для свого партнера допоможе білизна, яка поєднує в собі два контрастні кольори.

Синтетична білизна

Така білизна – причина різноманітних гінекологічних проблем. Трусики, бюстгальтер із синтетики викликають свербіж, подразнення на шкірі. Вони можуть стати причинами молочниці, дисбактеріозу. Носити такі речі заборонено в період лікування від інфекції та після. Таку білизну можна одягати не частіше ніж два рази на тиждень.

Стрінги та цистит

Стрінги можуть спровокувати таке захворювання, як цистит. Як пов’язані запалення сечового міхура та маленькі трусики? Вузька смужка травмує слизову оболонку, врізаючись у неї. Виниклий осередок інфекції поширюється в сечовий міхур. Тому такі моделі не рекомендується носити щодня.

Шортики та варикоз

При варикозному розширенні вен трусики-шорти можуть бути небезпечні, оскільки вони чинять великий тиск на стегна. У судинах, що передавлюються, накопичується ще більше крові. До речі, підв’язки на панчохи спричиняють таку саму дію.

Ще кілька порад щодо вибору спідньої білизни

Щоб вирішити питання про те, як правильно вибрати ідеальну спідню білизну, дотримуйтесь наступних рекомендацій:

  1. При носінні білизни на тілі не повинно бути червоних слідів, які свідчать про те, що вона замала.
  2. Коригувальний одяг роблять правильно лише відомі бренди, так що його варто купувати тільки у фірмових магазинах. Якісна білизна не стискає жировий прошарок, а перерозподіляє його по тілу. Поступове здавлення тіла з усіх боків говорить про те, що модель сконструйована неправильно. Результат очевидний – погіршення кровообігу.
  3. Будь-які трусики повинні мати бавовняну вкладку, виготовлену зі спеціальної тканини з еластичними нитками або з мікрофібри.

На стані жіночого здоров’я негативно позначаються всілякі «прибамбаси» на кшталт рюш, вишивки, блискіток. Мереживні та блискучі вставки жорсткі за своєю структурою, вони викликають натирання та подразнення шкіри. Такий дискомфорт погано впливає й на психіку: жінка стає дратівливою, неуважною, нервовою.