Велика кількість людей віддає перевагу активному відпочинку. Але щоб отримати від цього максимум задоволення, потрібно правильно вибирати не тільки одяг, а й взуття. Адже компанія puma взуття жіноче та чоловіче представляє у досить великому асортименті.

Які характеристики варто враховувати?

Щоб простіше було зорієнтуватися, варто зосередитись на кількох параметрах.
Різновид підошви

Для забезпечення максимального зчеплення необхідно обирати та купувати моделі з рельєфною підошвою. У взутті з такою підошвою буде комфортно за містом, на пересіченій місцевості.

Не менш важливо правильно визначити гнучкість та товщину підошви. Якщо більшість шляху усіяна камінням або грунт дуже м’яка, варто купувати взуття, доповнене амортизуючою підошвою.

Які матеріали використовують для пошиття?

Щоб вибрати взуття з ідеальними характеристиками, потрібно враховувати кілька моментів.

Для пошиття верхньої частини має бути використана натуральна шкіра або нубук. Ці матеріали не вбирають вологу, забезпечують захист стопи від перегрівання та від надмірного навантаження.

Ще один важливий елемент – мембрана. Її розташовують між верхньою частиною та внутрішньою підкладкою. Краще вибирати взуття з мембраною, що містить мікропори.
Оцінювати потрібно і підмітку. Якщо для її виготовлення застосовують високоякісну сировину, ефективні технології, то це сприяє мінімізації навантаження, яке припадає на стопу. Даному параметру варто приділяти більше уваги, якщо вибирається взуття для активного відпочинку або туризму.

Класифікація взуття за призначенням

Безперечно, щоб зробити вибір на користь привабливого варіанту, потрібно завчасно визначитися і з призначенням.

Щоб здійснювати тривалий перехід, слід вибирати нижчі моделі. З їхньою допомогою можна нормально переміщатися пересіченою місцевістю. Щоб подолати складні маршрути, можна вибирати кросівки з більш високою та рельєфною підошвою. І тут варто оцінювати і протектори.

Для успішного подолання гірських перевалів, а також для переміщення нерівним рельєфом, варто вибирати взуття, що виділяється підвищеним рівнем амортизації. Тільки за такого підходу можна мінімізувати ймовірність отримання травми.

Якщо вибирається взуття для занять спортом на природі, можна вибирати кросівки, виготовлені з особливо міцного матеріалу. Але використовувати варто ті моделі, які мають відповідне призначення.

Вибираючи відповідне взуття, слід звертати увагу на ціновий аспект. Адже якісні моделі для подорожей, для туризму та активного відпочинку не можуть мати низьку ціну.