Люди, які захоплюються різноманітними активними розвагами, з часом наважуються на придбання особистих роликів. Щоб постійно отримувати справжню насолоду від процесу, слід грамотно вибирати модель. Якщо неправильно все зробити, можна отримати травму.

У каталогах, представлених на сайті roliki-extrim.com.ua, є безліч моделей. Щоб зробити потрібний і правильний вибір, але слід врахувати кілька параметрів.

Вибір відповідних різновидів

Для людей-початківців більше підійдуть прогулянкові або бігові ролики. Вони ідеально підходять для повільного, а також невимушеного катання. Але використовувати їх для виконання певних трюків не варто, оскільки можуть виникнути складності.

Для вивчення нескладних трюків можуть бути застосовані фігурні моделі. Вони відрізняються відносно невисокою посадкою, спеціальними колесами та додатковими елементами, зосередженими на передній стороні.

Який вид шнурівки кращий?

Ролики оснащуються різноманітними видами шнурівки. Для новачків ідеально підійде система швидкого шнурування. Це значно спрощує процес регулювання і, навіть, визначення прийнятної ширини черевиків. Така система сприяє швидкій оптимізації тиску шнурівки на ногу.

Ще одна важлива характеристика – це сировина, яка використовується для виготовлення шнурівки. Зараз є кілька варіантів.

  • Синтетика. Вибирається нечасто, оскільки досить швидко розв’язуються шнурки.
  • Натуральна сировина. Найчастіше для підготовки шнурівки застосовують бавовну або іншу натуральну сировину з деякими домішками. Але вони зношуються швидше.

Матеріал для черевиків

Щоб зробити вибір на користь відповідних роликів, слід орієнтуватися на сировину, яка використовується для пошиття черевиків. Зараз виробники користуються кількома матеріалами, кожен із яких має свої особливості.

  1. Натуральна шкіра. Ця сировина вважається найбільш привабливою. Все тому, що цей матеріал добре утримує тепло. У таких черевиках не буде дискомфорту, незручності. Але зношуються такі черевики досить швидко.
  2. Шкірзам. Черевики з такого матеріалу чудово захищають ноги від надмірної вологи. Але важливо пам’ятати, що ноги в них сильно пітніють.

Бажано, щоб до складу роликів входили деякі елементи із пластику. Все тому, що це забезпечує простіше управління, переміщення.

Додатково слід оцінити і те, яка сировина застосована для виготовлення коліс. Краще вибирати колеса, які підготовлені з резини або з пінополіуретану.

Перед придбанням слід вирішити, скільки коштів можна витратити одноразово на придбання роликів для дорослих.