Вибираємо аксесуари для Airpods

Не так давно представлені компанією Apple навушники Airpods стали вельми популярним аксесуаром. Основною особливістю даного пристрою є бездротова система зв’язку, що дозволяє відмовитися від незручних дротів, які постійно плутаються, і заважають комфортному прослуховуванню.

Навушники мають власну док-станцію. У ній здійснюється підзарядка і вбудований мікрофон для спілкування. Достатньо вийняти навушники з кейсу, як вони автоматично активуються будь-яким наявним пристроєм Еппл.

Багато користувачів вже встигли оцінити переваги бездротових навушників, саме тому виробники приладдя для мобільних пристроїв пропонують різноманітні корисні аксесуари, з якими використання системи Аірподс стане ще більш комфортним. З повним асортиментом приладдя для Airpods, ви можете ознайомитись за посиланням https://macincase.com.ua.

В даний час, найбільш корисними і потрібними речами для фірмових бездротових навушників є:

  • чохли для Airpods;
  • ремінці для навушників;
  • обідки для фіксації на вушній раковині.

Всі ці аксесуари покликані спростити використання навушників, і дають можливість по-новому поглянути на можливість комфортного застосування продуктів Еппл в найрізноманітніших умовах.

Чохли для Airpods

Компактна док-станція, вона ж кейс, в якому зберігаються навушники, необхідна для використання бездротової гарнітури. Щоб ви не відчували проблем з використанням Аірподс, рекомендуємо вибрати відповідний чохол. Існує велика кількість різновидів подібного аксесуару, найбільш популярними з яких є силіконові і пластикові вироби, а також чохли / футляри, виготовлені зі шкіри. Силіконовий чохол для Airpods повторює форму і розміри док-станції, і дає покращений захист від подряпин, пилу і вологи. Шкіряні чохли зручніші для повсякденного носіння, оскільки мають форму невеликого футляру, який можна причепити до поясного ременя, щоб навушники були завжди під рукою. Для цього шкіряні чохли можуть бути доповнені спеціальним тримачем для носіння на ремені.

Ремінці для навушників

Відрізняючись невеликими розмірами, бездротові навушники легко загубити. Відсутність проводів здатна зіграти злий жарт із власником. Запобігти падінню і втраті навушників дозволить спеціальний ремінець. Він має вигляд не дуже довгого еластичного провідника з силікону або гуми, на кінцях якого є спеціальні фіксатори (в них вставляються ніжки навушників). Тепер, навіть якщо навушник випаде під час руху, він не загубиться, повиснувши на захисному ремінці.

Виробники пропонують різні варіанти виконання цього нехитрого аксесуару, в тому числі найрізноманітніші колірні рішення для молоді.

Де купити аксесуари для навушників

Всім бажаючим купити аксесуари для Airpods інтернет-магазин MacInCase пропонує якісну продукцію, що дозволяє спростити використання цієї бездротової системи. Купуючи допоміжне приладдя, ви зможете забезпечити надійний захист дорогим гаджетам Еппл. Крім того, продуманий дизайн аксесуарів дає можливість відчути всі переваги електронних пристроїв, спочатку закладені виробником.

Поділись


Новини партнерів