Щасливі разом: Потап з екс-дружиною влаштували синові справжнє свято

Український музикант і продюсер Потап (Олексій Потапенко) і його екс-дружина Ірина Горова, нещодавно, 6 вересня, відзначили сімейне свято – їхньому сину виповнилося 11 років.

На опублікованому фото в Instagram щасливе сімейство позує в квартирі на тлі сріблясто-блакитних кульок. Зоряний тато не став публікувати привітання, а лише лаконічно підписав фото: “11!!!”, і позначив сина в публікації.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

11!!! @potapchiq #11

Допис, поширений Oleksii Potapenko (@realpotap)

А ось Ірина Горова не змогла стримати емоцій і присвятила Андрію кілька зворушливих слів, опублікувавши фото вже помітно подорослішалого сина і перерахувавши найпозитивніші риси його характеру.

“Синуля-Андрюля, з днем ​​народження! Так сильно тебе люблю! Така щаслива, що ти є, що такий милий, добрий і щирий. Люблю з тобою базікати, подорожувати, люблю, коли вередуєш і коли придумуєш історії, коли складаєш рими, і коли запитуєш про те, як правильно розподіляти гроші в компанії, люблю за те, що ти різний, але завжди добрий і світлий. Будь мужнім, ніжним, добрим, справедливим, улюбленим! 11 років”, – написала екс-дружина Потапа.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Сынуля Андрюля, с днем рождения! Так сильно тебя люблю! Так счастлива, что ты есть, что такой милый, добрый, переживательный и искренний. Люблю с тобой болтать, путешествовать, люблю когда вредничаешь и когда придумываешь истории, когда сочиняешь рифмы и когда спрашиваешь про то, как правильно распределять деньги в компании, люблю за то что ты разный, но всегда добрый и светлый. Будь мужественным, нежным, добрым, справедливым, любимым! 11 лет ☺️😘

Допис, поширений Gorovaya Irina (@gorovaya_irina)

Джерело

Поділись


Новини партнерів