Солодка парочка: Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл фліртували і цілувалися на тенісному матчі

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 02: Justin Timberlake and Jessica Biel flirt with each other while cheering on the players Federer vs. Lopez at Arthur Ashe Stadium on September 2, 2017 in New York City. (Photo by Jackson Lee/WireImage)

В Америці з 22 серпня по 10 вересня проходить Відкритий чемпіонат з тенісу. Матчі іменитих спортсменів привертають велику кількість уболівальників і простих глядачів. Серед них на трибунах можна побачити багато зірок, і іноді вони привертають набагато більше уваги, ніж сама гра.

Так, вчора, 3 серпня на матчі Роджер Федерер – Фелісіано Лопес на трибунах стадіону імені Еша в Нью-Йорку були помічені Джастін Тімберлейк і його дружина Джессіка Біл. Пара, здається, нікого не помічала, Джастін і Джессіка були зосереджені виключно один на одному: вони фліртували, цілувалися і весело сміялися. Такі ніжні відносини подружжя, які разом ростять дворічного сина Сайласа, і привернули увагу західних репортерів.

Читайте також: Тіна Кароль заспівала свої кращі хіти в Конча-Заспі

До слова, дивуватися тут немає чому: пара не була помічена в якихось скандалах, а весь вільний від роботи час подружжя Тімберлейк-Біл проводить разом. Пропонуємо просто подивитися фотографії Джастіна і Джесіки, почуття яких з роками тільки міцніють.

Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл
Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл
Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл

А в матчі, до речі, впевнену перемогу здобув швейцарський тенісист Роджер Федерер у трьох сетах. Поєдинок тривав трохи менше, ніж дві години, а ця перемога Федерера над Лопесом стала вже тринадцятою.

Поділись


Новини партнерів