MONATIK розповів, як провів літо: “Я не екстремал, адже відповідаю не тільки за своє життя”

Ось і літо пройшло, несподівано осінь виявилася на порозі і тепер про сонячні дні можна буде лише згадувати, дивлячись на яскраві фото з відпустки. Про те, як провів літо, в свіжому інтерв’ю розповів Дмитро Монатік.

Подробиці артист розповів в інтерв’ю виданню “КП в Україні”.

Монатік фото 2017

“Цього літа ще раз переконався, що спокійного відпочинку мені необхідно максимум три дні. Далі зі мною відбуваються нестерпні речі. На місці лежати я не можу – думки переповнюють голову! Активний відпочинок це моє, мені цікаво кожен раз пізнавати щось нове, дізнаватися або отримувати адреналін в кров (будь-то віндсерфінг, сноубордінг, парк атракціонів, цікаві екскурсії, нове місто, нові люди, нові заклади, пам’ятки, тусовки в колі друзів – все це про мене! Не дивлячись на те, що мій стиль життя дуже активний, мені вистачає 3 дні спокійного відпочинку, для відновлення і потім душа вимагає чергової активності. Тривалий спокій мене втомлює.

При цьому артист свідомо не допускає ситуацій, де можна ризикувати здоров’ям”.

Монатік фото 2017

“Екстремалом не можу себе назвати, особливо після появи в моєму житті людей, за яких я відповідальний. Я розумію, що я відповідаю не тільки за своє життя. Але в розумних межах люблю полоскотати свої нерви, виконуючи той чи інший трюк”.

Нагадаємо, що зараз Діма Монатік є суддею в шоу “Танці з зірками” , новий випуск якого пройде вже наступної неділі.

Монатік танці з зірками

Джерело

 

Поділись


Новини партнерів