Кріссі Тейге і Джон Ледженд насолоджуються відпочинком на Сардинії

38-річний Джон Ледженд і 31-річна Кріссі Тейге втекли від усіх погрітися на гарячому сардинському сонечку. Але і там зоряну пару наздогнали папараці: вчора, 30 серпня, в мережі з’явилися фотографії, на якому музикант і модель відпочивають на яхті і вдвох купаються в Середземному морі, пише Жіночий Світ.

Останнім часом і Джон, і Кріссі зробили кілька цікавих (і місцями несподіваних) зізнань: Тейге, виявляється, заздрить красуням з Instagram, а якийсь час назад ще й була змушена боротися з алкоголізмом:

“Я страшенно багато пила. Звикла бути з зачіскою, макіяжем і келихом вина, який допомагав мені перед початком церемоній нагородження та інших шоу. Подібних світських заходів було багато, тому в якийсь момент мені стало погано і соромно перед людьми, яких поважала. Відчувала себе просто жахливо! Від цього страждала і я сама, і Джон, а інші люди”, – зізналася модель.

Джон, слава богу, від надмірної любові до спиртного не страждав. Він розповів про те, як йому бути батьком і як з’явилася на світ їхня дочка:

“Поява дитини – важливий етап для будь-якої пари. Вирішуючи проблеми разом, ви усвідомлюєте, що зможете пройти через що завгодно. Це сильно зміцнює відносини … Нам пощастило, що живемо в епоху, коли можна використовувати різні способи. За допомогою ЕКЗ народилася наша з Кріссі дочка Луна. Сподіваюся, ми зможемо стати батьками ще кількох чудових дітей”, – розповів співак в інтерв’ю американському Cosmopolitan.

 

Поділись


Новини партнерів