Продюсер “Пліткарки” розсекретив подробиці роману Блейк Лайвлі і Леонардо ДіКапріо

Виконавчий продюсер “Пліткарки” Джошуа Сафран з нагоди десятої річниці серіалу дав інтерв’ю Vanity Fair, в якому розповів цікаві факти, пов’язані з Блейк Лайвлі, яка зіграла головну жіночу роль в телешоу. У період зйомки одного з сезонів у актриси був нетривалий роман з Леонардо ДіКапріо. За словами Сафрана, актриса під час зйомок відправляла бойфренду “моторошні знімки”.

“Коли я обмірковував зйомку епізодів в Лос-Анджелесі, Блейк зустрічалася з ДіКапріо. У неї була лялька, яку вона фотографувала і відправляла знімки Лео … По суті все це було передвісником Instagram. Блейк документувала своє життя на знімках таким способом, яким люди ще не користувалися”, – сказав продюсер.

Сафран також прокоментував чутки про ворожнечу Лайвлі і Лейтон Містер, що зіграла в “Пліткарці” подругу головної героїні. Продюсер підтвердив, що актриси були кращими друзями за межами знімального майданчика:

“Блейк і Лейтон були друзями. Вони вели себе спокійно, але подругами, як їх героїні, не були”.

Читайте також “Анна Сєдокова і Анатолій Цой показали свої ніжні почуття в соцмережі”

Що стосується відносин Лайвлі і ДіКапріо, то їх роман почався в 2011 році і тривав лише кілька місяців. Розлучившись з Лео, Блейк почала зустрічатися зі своїм майбутнім чоловіком Раяном Рейнольдсом.

Поділись


Новини партнерів