Анджеліні Джолі потрібна допомога: встановили причину її моторошної худорлявості

Вже багато разів преса писала про те, що Анджеліна Джолі в критичному стані через критичну масу тіла. І якщо раніше на рахунок худорлявості актриси приписували наслідки хвороби і операцій, то тепер з’явилося більше логічне пояснення тому, що Анджеліна Джолі сильно схудла, пише Жіночий Світ.

Так як Анджеліна Джолі дуже худа, вона намагається приховати тіло під темними сукнями-балахонами, вільними джемперами і кардиганами. Але ось що розповів інсайдер порталу BlindGossip.com.

причина худорлявості Джолі

“Вона харчується через день. Я ще жодного разу не бачив, щоб вона нормально і щільно пообідала. В ті дні, коли вона щось їсть, здається, ніби у неї зовсім немає апетиту. Вона може відкусити від сендвіча пару разів або з’їсти невеликий фрукт. Це катастрофічно мало”.
Важко повірити в те, що це можливо, але колишня дружина Бреда Пітта вже потребує допомоги, хоча всіляко заперечує це.

худа Анджеліна Джолі

“Якось я почула від неї, що вона може дня два нічого не їсти, а на третій з’їсти трішки горішків і каже, що їй цього досить. Вона немов всохла, їй необхідне термінове медичне втручання”.
Шанувальники акторки сподіваються, що ще не пізно втрутитися, хоча тепер це буде зробити ще складніше, адже поруч вже немає турботливого Бреда Пітта.
Поділись


Новини партнерів