13-річна дочка Анни Сєдокової отримала роботу на MTV

Навесні 34-річна Анна Сєдокова стала мамою втретє: в квітні співачка народила сина Гектора. У зірки також є дочки від попередніх шлюбів: 13-річна Аліна та шестирічна Моніка, пише Жіночий Світ.

Старша спадкоємиця артистки вже почала занурюватись в світ шоу-бізнесу. У травні дівчинка вперше вийшла в світ разом з мамою, ставши гостею музичної премії телеканалу RU.TV.

Аліна також активно бере участь в дизайнерському проекті мами La Story: вона стала обличчям молодіжної колекції. Крім того, дівчинка захоплюється танцями і бере уроки у Анни Варди, відомої танцівниці на пілоні.

Нещодавно Анна розповіла, що Аліна стала ведучею на каналі MTV. «А сьогодні я не пішла на роботу. Ось взяла вперше за три місяці і на неї не пішла. Псіханула. Думаю посплю. О 9 ранку схопилася – потрібно зібрати Аліну, у неї перший власний ефір на MTV, зробити їй зачіскувибрати одяг. Потім у неї тести в школі, собак потрібно погуляти і з Геком вперше спробувати кабачок!!! Так і пробігала цілий день, правда, в зал сходила», – поділилася Сєдокова 

 

Поділись


Новини партнерів