І все-таки це правда: Уїтні Х’юстон зустрічалася з жінкою

Чутки про нетрадиційну сексуальну орієнтацію Уїтні Х’юстон ходили давно: нібито вона більше любила свою помічницю Робін Кроуфорд, ніж чоловіка Бобі Брауна. Але підтверджень цьому не було. До сьогоднішнього дня, пише Жіночий Світ.

Уїтні Х'юстон і Робін Кроуфорд

Друзі Уїтні Х’юстон нарешті зізналися: співачка насправді зустрічалася зі своєю помічницею. Познайомилися вони, коли Робін було всього 16 років. Вона працювала з Вітні 20 років – до 2000 року. Колишній охоронець Х’юстон, наприклад, сказав: Робін Кроуфорд і Боббі Браун навіть змагалися між собою, борючись за увагу співачки.

Уїтні Х'юстон і Боббі Браун

«Я не знаю, які потрібні докази, але це були найбільш близькі стосунки в житті Уїтні. Вони з Робін жили разом, часто спали в одному ліжку. Я думаю, найголовніше, що це були найпродуктивніші і творчі стосунки, які у неї були за 15 років », – зізнався продюсер документального фільму Нік Брумфілд. А костюмерша Уїтні Еллін Лавар зазначила, що співачка була скоріше не лесбіянкою, а бісексуалкою, і мала почуття як до Робін, так і до чоловіка Боббі Брауна.

Вітні Х'юстон

Сама Робін ніяких коментарів не дає: вона живе своїм життям, вийшла заміж і народила дітей. Більше про неї нічого не відомо.

 

Поділись


Новини партнерів