Кім Кардашьян постала в образі Жаклін Кеннеді

Новий телесезон для шоу “Сімейство Кардашьян” (Keeping Up with the Kardashians) стане ювілейним – 10 років Кім Кардашьян та її сестри приковують до себе увагу багатьох людей зі всього світу. Деякі експерти говорять про те, що Кріс Дженнер зі своїми дочками придумала новий різновид таблоїдної слави, заснованої на доступі до приватного життя, пише Жіночий Світ.

Журнал Interview назвав 36-річну Кім Кардашьян найвідомішою жінкою в сучасному світі і присвятив їй обкладинку вересневого номера, сфотографувавши в образі колишньої першої леді США, Жаклін Кеннеді. Разом з Кім фотографу позувала 4-річна Норт Уест. Інтерв’ю у мами дівчинки взяла американська письменниця Джанет Мокка, яка розпитала Кім про дітей, чоловіка, зйомках реаліті-шоу і ще про багато іншого.

Про дітей:

“Я захищаю дочку. У нас на шоу заведені строгі правила щодо дітей. У деяких сезонах дітей в кадрі взагалі не було. Потім вони з’явилися на знімальному майданчику, але для них не придумали окрему сюжетну лінію. У соцмережах я більш відкрита. Повірте, вдома Норт живе звичайним, нормальним життям”.Про свій звичайний день без зйомок:

“Як правило, у нас є три вільних місяці між сезонами, але в цьому році є тільки два тижні, тому мені здається, що ми завжди знімаємось. У звичайний день, коли немає камер, я прокидаюся рано, десь о шостій ранку. Снідаю з дітьми і чоловіком, а потім приступаю до роботи. Моя кімната – це мій офіс. У мене є дошки з безліччю різних речей, наприклад, з 15 зразками парфумів або 200 зразками тканин для купальних костюмів, які мені потрібно вибрати. У мене може бути 300 косметичних продуктів для майбутнього проекту, які я повинна перевірити. У проміжку між справами відводжу сина на заняття музикою, а дочку – на заняття верховою їздою”.

Про свої авторитети:

Якщо мені потрібна порада про власний бренд, імідж або життя, то звертаюся до Каньє. Коли справа стосується інших речей, то йду до однієї зі своїх кращих подруг – Трейсі Нгуйєн. Ми познайомилися 12 років тому, раніше вона була агентом Каньє. Тепер наші діти стали кращими друзями. Вона дуже розумна жінка, тому я завжди прислухаюся до її думки”.Про реаліті-шоу “Сімейство Кардашьян”:

“Спочатку ми збиралися знімати лише один сезон, щоб зробити наш магазин одягу більш відомим. Сестри не хотіли робити телешоу. Я подумала, що це буде хороша реклама для нашого магазину”.

Про закиди стосовно відсутності таланту:

“Раніше я говорила, що мені подобається бути недооціненою, а тепер чую компліменти про свій талант і сміюся. Наприклад, коли моя фотографія з’явилася на обкладинці Forbes, я опублікувала тег #NotBadForAGirlWithNoTalent . Я не проти бути недооціненою, тому що це підстьобує мене … Ви не можете сказати, що я не працюю. Я не співаю, що не танцюю, але і не лінуюся”.

Джерело

 

Поділись


Новини партнерів