Колишній коханий Леді Гаги намагається повернути її

У минулому році Леді Гага оголосила, що вони з актором Тейлором Кінні, з яким співачка зустрічалася п’ять років, вирішили зробити перерву. Звичайно, шанувальники пари не очікували такої заяви, адже, здавалося, їх абсолютно ідеальні відносини вели до весілля. Однак уже на початку цього року Гагу бачили на романтичному побаченні зі своїм агентом Крістіаном Каріна. Що до Кінні – то він з головою занурився в роботу, пише Жіночий Світ.

Але, мабуть, справжня любов ніколи не вмирає. Тейлор досі намагається налагодити стосунки зі співачкою, і навіть відвідує її концерти. Так, наприклад, в п’ятницю актора бачили на шоу Гаги в Чикаго. Шанувальники співачки буквально підірвали мережу фотографіями з Тейлором. «О боже, Тейлор Кінні на концерті Леді Гаги! Будь ласка, будьте разом! », – писали шанувальники.

Нагадаємо, що після розставання з коханим Леді Гага неодноразово говорила, що багато її пісень присвячені Тейлору, і вона до цих пір любить його і завжди готова допомогти. Схоже, вони до сих пір залишилися в добрих стосунках, але чи означає це, що у них є шанс на возз’єднання?

Джерело

Поділись


Новини партнерів