Кейт Уінслет розповіла про стосунки з Леонардо Ді Капріо

HOLLYWOOD, CA - FEBRUARY 28: (L-R) Actors Leonardo DiCaprio and Kate Winslet attend the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California. (Photo by Dan MacMedan/WireImage) *** Local Caption *** Leonardo DiCaprio; Kate Winslet

Кейт Уінслет стала кавергел жовтневого випуску американської версії журналу Glamour. Оскароносна акторка не тільки з’явилася на обкладинці, а й дала велике інтерв’ю виданню. Звичайно ж, однією з головних тем розмови з Кейт стали її відносини з Леонардо ДіКапріо – партнером зірки по фільму “Титанік” і давнім другом, пише Жіночий Світ.

Роман знаменитостям приписують з моменту виходу кінокартини на широкі екрани, проте 41-річна Кейт і 42-річний Лео завжди були тільки хорошими друзями, що, втім, не заважає їм самим підливати масла у вогонь і підкидати жовтій пресі приводи для обговорення. Так, зовсім недавно Уінслет і Ді Капріо були помічені разом на віллі актора в Сен-Тропе, де вони весело проводили час.

“Я впевнена, що ви не захочете знати, про що була наша остання розмова. Але це було весело, я сміялася до упаду. Ми один одному сказали: “Ти можеш собі уявити, що трапиться, якщо світ дізнається, про що ми говорили?”

Читайте також “Кріс Пратт намагається врятувати шлюб з акторкою Анною Феріс.”

“Не хочу розповідати, про що ми говоримо з Лео, але так, ми до сих пір дуже близькі! Іноді ми цитуємо один одному репліки з “Титаніка”, і нам це здається дуже смішним!”

– сказала вона.

Леонардо ДіКапріо і Кейт Уінслет

Джерело

Поділись


Новини партнерів