Дженніфер Еністон: «Через рік я можу залишитися без роботи»

Дженніфер Еністон без перебільшення можна вважати однією з найбільш затребуваних актрис Голлівуду. Не рідше разу на рік в прокат виходить мінімум один фільм з її участю. Впевнено почуваючи себе в амплуа комедійної актриси, в житті 48-річної знаменитості залишається місце для особистої драми: у актриси поки як і раніше немає своїх дітей. На цю тему вона неодноразово висловлювалася публічно в своїх відкритих есе, закликаючи жінок не заганяти себе в рамки і жити так, як кожна з них вважає за потрібне.

В одному з недавніх інтерв’ю Еністон торкнулася теми віку. Через півтора року їй виповниться п’ятдесят, і вона серйозно стурбована ситуацією на сучасному кіноринку. За словами зірки, їй чуже поняття «терміну придатності» актриси – коли з віком жінка стає менш затребуваною через необоротні зміни в її зовнішності. Однак їй хочеться вірити, що з часом таких прикладів, як Хелен Міррен і Меріл Стріп, які як і раніше затребувані, в професії буде ставати все більше.

Дженніфер Еністон: «Через рік я можу залишитися без роботи» фото [3]

Сама Дженніфер Еністон не заперечує, що, переступивши через 50-річний рубіж, може втратити багато не тільки комерційно вигідних, а й цікавих для неї як для професіонала проектів.

Читайте також “Кріс Пратт намагається врятувати шлюб з акторкою Анною Феріс.”

Актриса впевнена, що саме в 50 настає творча криза – коли важливо прийняти рішення, чи будеш ти змінюватися разом з індустрією або ж не приймеш правила гри і в один прекрасний момент залишишся на узбіччі.

Поділись


Новини партнерів