Селін Діон розповіла про своє самотнє, але щасливе життя після смерті чоловіка

LAS VEGAS, NV - MAY 21: Singer Celine Dion performs during the 2017 Billboard Music Awards at T-Mobile Arena on May 21, 2017 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Ethan Miller/Getty Images)

49-річна Селін Діон в Монреалі взяла участь в заході на підтримку своєї лінії сумок, доходи від продажу яких будуть спрямовані в благодійний Фонд Святої Жюстін. Співачка, яка втратила чоловіка в січні 2016 року, відповіла на запитання журналістів про своє особисте життя, пише Жіночий Світ.

Один з репортерів запитав Селін про самотність, на що вона несподівано для присутніх гостей відповіла словами з хіта Ріанни Diamonds. Журналіст не відстав і запитав, чи вільна співачка сьогодні ввечері, і знову зірка відповіла йому піснею, на цей раз композицією Тома Петі Free Fallin, перш ніж визнати, що у неї дійсно є деякі плани.

“Я насолоджуюся собою. Я через багато чого пройшла. Зараз в моєму житті такий період, коли позаду залишилося горе. Тепер мені здається, що можу розправити крила. Існує сила, яка допомагає тобі, коли ти віриш – так ось я вірю”,- в результаті серйозно відповіла співачка на запитання журналіста.

Читайте також “Дженніфер Еністон: «Через рік я можу залишитися без роботи»”

Чоловік і менеджер Селін Рене Анжеліл, в шлюбі з яким вона прожила 22 роки, помер у власному будинку 14 січня 2016 року після тривалої боротьби з раком.

Селін Діон
Поділись


Новини партнерів