Спортивне життя Брітні Спірс: як змінилася фігура співачки за два роки

Останнім часом Instagram Брітні Спірс нагадує сторінку в соцмережі якогось фітнес-блогера. 35-річна співачка регулярно ділиться з фоловерами фотографіями і відео, зробленими під час тренувань в залі. Ось і сьогодні вона дає настанови своїм шанувальникам.

“Прекрасний день для тренування на вулиці!” – таким записом Спірс підписала опублікований в мережі ролик, на якому зображений комплекс її вправ.

Beautiful day for an outdoor workout!!! 🎀

Допис, поширений Britney Spears (@britneyspears)

Фігура Брітні в різний час ставала приводом для обговорень: то “артистка занадто сильно поправилася”, то “продемонструвала целюліт” …  Однак останні рік-півтора Спірс отримує тільки хвалебні коментарі на свою адресу. І на те є причина – трансформація поп-принцеси очевидна.

2015 рік

2015 рік

2016 рік

2016 рік

2016 рік

Якщо раніше папарацці робили знімки співачки, що жує бургери, то тепер репортери чатують Спірс біля фітнес-залу.

“Мені подобаються інтенсивні тренування. Я починаю з кардіо, а потім приступаю до силових вправ. Тут і вправи з гантелями, і присідання, і віджимання. Закінчую кожне заняття розтяжкою.

Брітні Спірс
Брітні Спірс

Але це далеко не все: Брітні вважає, що фізична активність не повинна закінчуватися, коли ви виходите з спортзалу.

“Я багато бігаю, багато плаваю, багато танцюю. Наприклад, вчора танцювала весь вечір безперервно – у нас була тригодинна репетиція”,- зізналася знаменитість в одному зі своїх інтерв’ю.

Поділись


Новини партнерів