Дженніфер Еністон прокоментувала нескінченні чутки про вагітність

<> at Musee du Louvre on April 11, 2017 in Paris, France.

48-річна Дженніфер Еністон в інтерв’ю журналу Glamour розповіла, який заголовок світових таблоїдів дратує її найбільше. Як ви, напевно, вже здогадалися, мова йде про чутки про її вагітність, які ще жодного разу не виявилися правдою. Сама Джен досить різко висловилася про ці плітки і про те, як сильно вона від них втомилася:

“Я б хотіла заборонити ЗМІ використовувати мою фотографію з рукою навколо живота і з підписом “Нарешті вагітна!”- саме з цієї фрази розпочала інтерв’ю актриса.

“Тобто люди просто роблять твою фотографію і самі вигадують під неї історію. Якщо ти з’їла шматочок або два, або у тебе просто здуття живота, вони це тлумачать однозначно: ти – вагітна. Ні, я не вагітна! Це просто моє тіло!”- продовжила вона.

Еністон також зазначила, що це не просто розпускання чуток, але і вторгнення в чуже особисте життя:

“Дитина – це особиста справа пари, яка збирається її завести, і нічия більше”,

– зазначила Дженніфер.

“Мої уявлення про те, що таке щасливе і наповнене життя можуть відрізнятися від уявлень інших людей. У кожного вони свої. І ніхто не в праві судити когось іншого за будь-якої вибір. Ніхто не знає, що відбувається в чужій сім’ї, і неважливо – є там діти чи ні. Це дуже непроста тема. Особливо для мене”,

– розповіла Еністон.

Актриса продовжила інтерв’ю, поскаржившись на те, що сучасним критерієм успішності людини виступає кількість підписників в соціальних мережах:

“Зараз про жінку судять по тому, як вона виглядає і скільки у неї лайків в Instagram. У наш час складно бути молодою людиною, будувати своє життя, намагатися зрозуміти, хто ти є насправді, коли на тебе тисне така кількість соцмереж і людей в них. Мені дуже шкода підростаюче покоління”,

– сказала Дженніфер.

Джерело

Поділись


Новини партнерів