Колишня солістка Spice Girls Мел Бі влаштувала бійку в ефірі America’s Got Talent

Колишня учасниця групи Spice Girls, співачка Мелані Браун – одна з суддів популярного шоу з пошуку талантів America’s Got Talent («В Америці є таланти»). Нещодавно між членами журі проекту виник конфлікт, спричинила який саме Мел Бі. Втім, глядачі впевнені, що артистку спровокували, пише Жіночий Світ.

Після виступу ілюзіоніста Деміана Адітья, який виконав трюк із звільненням з «ув’язнення», член журі Саймон Коуелл, відомий британський телепродюсер, заявив: «Напевно, приблизно так само пройшла перша шлюбна ніч Мел Бі: море очікувань, але ніяких перспектив ».

Співачка сприйняла цей жарт вкрай емоційно. Не встиг продюсер закінчити промову, як Мел вже виплеснула на нього залишки води зі своєї склянки. Після цього Мелані покинула зал. Все це відбувалося в прямому ефірі!

Заради учасників шоу журі все-таки знову зібралося в повному складі. Але на цьому казуси нещасливого ефіру не закінчилися. Учасники танцювального колективу «Лайт Беленс» відмовилися виступати в прямому ефірі, змусивши членів журі оцінювати їх номер за записом з попереднього кастингу.

Поділись

Свіжі записи:


Новини партнерів