Наомі Кемпбелл розкритикувала Vogue за расову одноманітність

NEW YORK, NY - APRIL 25: Model Naomi Campbell attends the 2017 Time 100 Gala at Jazz at Lincoln Center on April 25, 2017 in New York City. (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images for TIME)

Наомі Кемпбелл в соцмережі розкритикувала колишнього головного редактора британського Vogue Олександру Шульман, яка залишила пост влітку 2017 року. 47-річна супермодель опублікувала в мікроблозі фотографію, на якій зображений колишній склад редакції, і звернула увагу своїх фоловерів на те, що серед співробітників немає темношкірих людей.

“Це співробітники @britishvogue, які працювали за попереднього редактора Олександри Шульман. З нетерпінням чекаю різноманітності в редакції під керівництвом Едварда Еннінфула,- висловила свою надію модель.

Фото з Instagram Наомі Кемпбелл

Про кадрові зміни в Vogue заговорили навесні, але Шульман офіційно залишила свій пост в серпні. За 100-річну історію журналу Еннінфул став першим темношкірим, який очолив цей авторитетний модний глянець. Раніше повідомлялося, що Наомі Кемпбелл отримала пропозицію стати одним з редакторів британського Vogue і допомагати своєму давньому другові Едварду. Також в пресі обговорювали початок співпраці з журналом темношкірого режисера Стіва Маккуїна.

У коментарях до посту Наомі розгорнулася дискусія на підняту моделлю тему. Багато фоловерів підтримали Кемпбелл і погодилися з думкою, що різноманітність необхідна у всьому.

Едвард Еннінфул
Поділись


Новини партнерів