Марія Яремчук приміряла унікальну вишиванку 19 століття

Відома українська співачка Марія Яремчук знялася у фотосесії, присвяченій Дню незалежності України.

Напередодні святкування 26-ї річниці Незалежності країни 26 українок, представниць різних професій, взяли участь у фотопроекті  23-59.com.ua. Серед них єдина співачка – Марія Яремчук.

Перед камерою артистка позувала в старовинній колекційній вишиванці кінця 19 століття, доповненою сучасною спідницею від відомого українського дизайнера Олени Бурби.

Про унікальність і неповторність сорочки, яку приміряла Марія, дозволяє говорити навіть побіжний огляд крою. Такі вишиванки з плечовими вставками, пришитими по основі тканини, шили тільки в селах Борщівського району Тернопільської області.

Марія Яремчук

Марія Яремчук завжди із задоволенням бере участь в проектах, що популяризують культурне надбання українського народу. До слова, в гардеробі артистки також є кілька традиційних вишитих сорочок:

Вишиванка – це не просто символ України, один з найефектніших елементів народної творчості, непідвласного плину часу. Це також дуже красиво, сучасно і стильно “, – говорить співачка.

Марія Яремчук

Відзначимо, що компанію Марії на фото склала засновниця дитячої школи вокалу Тетяна Земскова, що стала однією з переможниць конкурсу, який проводився в рамках фотопроекту Urban Girls 26  в соцмережах.

Джерело

Поділись


Новини партнерів