Регіна Тодоренко вперше вийде на театральні підмостки

Схоже, кипуча енергія невгамовної ведучої найбільш популярного шоу про подорожі “Орел і Решка” Регіни Тодоренко не дає їй спокою і змушує шукати не тільки пригоди, а й нові цікаві справи, в яких можна досягти досконалості.

Знаменита телемандрівниця, співачка, композитор, а з недавніх пір і ідейний натхненник власного бренду одягу, Регіна вирушила підкорювати театральну сцену. Дебютом молодої актриси стане роль авантюристки в спектаклі “Заклади дружину в ломбард”, режисером якого став Сергій Рост. Про це повідомляє Жіночий Світ.

“Пропозиція зіграти головну жіночу роль у виставі надійшла мені абсолютно раптово, – зізналася Регіна. – Мені подзвонили і сказали, що надіслали на пошту сценарій і попросили подивитися. Радості моїй не було меж, адже грати в театрі було моєю давньою мрією. У дитинстві я говорила мамі, що обов’язково стану “аткрисою”. Саме так я плутала букви. Коли мені було 10 років, я грала в дитячому музичному театрі “Балаганчик” в своїй рідній Одесі. Причому спочатку просто в ньому вчилася основам акторської майстерності, а потім ще й працювала. Ми багато гастролювали: їздили на різні фестивалі, концерти, конкурси. І вже в тринадцять я заробила свій перший гонорар, виступаючи на дитячих ранках”.

Регіна Тодоренко

Тому над пропозицією зірка довго не думала.

“Тому отримавши пропозицію спробувати свої сили на театральній сцені, я відразу ж погодилася. Подорожі стали невід’ємною частиною мого життя і ця частина прекрасна. Але театр – це новий виток, який став віддушиною, новою сферою діяльності в усвідомленому віці”, – говорить Регіна.

Незважаючи на те, що сценарій виявився легким і комічним, перша репетиція стала для Регіни справжнім сюрпризом.

“Коли я прийшла на першу репетицію, з’ясувалося, що режисер вистави Сергій Рост повністю поміняв сценарій. Він його просто переписав, – розповіла Регіна. – Бачили б ви мої здивовані очі! “Як? Що ми граємо взагалі? “- задала я питання Росту. “Та не хвилюйся! Прочитаєш – зрозумієш “, – прилетіло в відповідь. І дійсно, новий сценарій припав мені до смаку: там була і іронія, і сарказм, і життя, якого не було в попередньому варіанті. Тому я з нетерпінням чекаю прем’єри “.

Регіна Тодоренко

Що стосується самого образу головної героїні, яку грає Тодоренко, то, за словами самої актриси, вона збирає його з різних “масок”, в яких їй вже доводилося побувати раніше. У головній героїні буде трохи від Джулії Робертс, шматочок від Камерон Діас і частинка самої Регіни.

“Моїй дівчинці всього 22 роки і вона зовсім скоро закінчить університет, – поділилася Регіна. – В силу своєї юності вона така захоплена, інфантильна, дитяча, всьому дивується. Тим не менш, вона мудра не по роках і вміє співпереживати. Хочу зробити її світлою, неземною і ніжною. До речі, ще вона дуже щиро любить свого молодого чоловіка, який постійно її обманює. Він – справжній негідник, а вона продовжує сподіватися на краще. Наївне дитя, чесне слово “.

Регіна Тодоренко

Прем’єра вистави за участю знаменитої мандрівниці відбудеться в жовтні в рідному місті Регіни – в Одесі, після чого спектакль можна буде побачити в Києві, Харкові, Дніпрі, Херсоні та інших містах України.

Регіна Тодоренко

“Якщо чесно, мені дуже страшно, – поділилася своїми переживаннями Регіна. – Я думаю про виставу кожні 25 хвилин і мене охоплює дикий страх: перехоплює подих, болить низ живота, коліна просто ходором ходять. Емоцій багато і головне їх не розтратити. День прем’єри вже близький. Внутрішньо я готова – адже це моя перша доросла робота, і хочеться показати найкращий результат. Після я вирушаю в черговий тур, а повернувшись, продовжу працювати на театральній сцені “.

Джерело

Поділись


Новини партнерів