47-річна Мерайя Кері сфотографувалася топлес для обкладинки глянцю і розповіла про свою сім’ю

Мерайя Кері взяла участь у спеціальному проекті журналу Paper, присвяченому Лас-Вегасу – 47-річна співачка разом зі стилістами видання створила кілька сміливих і яскравих образів, а також відповіла на питання в інтерв’ю, пише Жіночий Світ.

У місті, якому присвячена головна фотосесія номера, поп-зірка не раз виступала з концертами, тому журналіст запитав, що б вона порадила гостям Лас-Вегаса подивитися і зробити в цьому світовому центрі розваг.

“Якщо у вас є діти, то вам потрібно неодмінно тут відвести їх до дантиста. Мої близнюки йдуть до нього, ну і, звичайно, у них є також інші розваги … Синові і дочці виповнилося шість років. Намагаюся брати їх з собою на гастролі і концерти”,- сказала Мерайя.

Мерайя Кері

В ході бесіди співачка несподівано згадала і про свою маму, колишню оперну співачку Патрісію Хікі. Про неї зайшла мова, коли Кері запитали, чи відчувала коли-небудь поп-зірка себе дівою на сцені і за її межами.

“Це визначення для мене пов’язано з сильними емоціями, тому що мама була оперною співачкою і справжньою дівою. Коли хтось називає себе дівою, мені хочеться сказати: “Люба, ти не виросла з моєю мамою, тому не знаєш, що значить бути дівою”,- додала Кері в інтерв’ю.

Мерайя Кері
Мерайя Кері
Мерайя Кері
Мерайя Кері
Мерайя Кері
Мерайя Кері
Поділись


Новини партнерів