Анна Сєдокова готується видати книгу про себе: “Обіцяю розповісти свою правду”

Зірка світських хронік і багатодітна мама Ганна Седокова втомилася від численних пліток про себе. У зв’язку з підвищеною увагою до свого приватного життя, знаменитість вирішила розповісти, що насправді відбувається в моменти, коли її не бачать на сцені.

Популярна співачка і дизайнер Анна Сєдокова, яка нещодавно зізналася, що розлучилася з батьком своєї третьої дитини Артемом Комаровим, вирішила написати автобіографічну книгу. Як написала Анна у своєму недавньому пості в Інстаграм, вона відчуває в собі сміливість розповісти всю правду.

Втім, таке рішення Анни Сєдокової абсолютно не дивує армію її відданих шанувальників, адже ім’я співачки щодня згадується в ЗМІ, обростаючи численними домислами про її особисте життя. Наприклад, не так давно журналісти приписували зірці роман з молодим музикантом Анатолієм Цоєм, проте ніяких офіційних підтверджень цієї новини від Сєдокової так і не дочекалися.
“Уже три видавництва запропонували написати мені книгу. І мені здається, що настав час. Обіцяю розповісти свою правду. А сьогодні я дякую Богові за цей день і за всіх людей, які були в ньому.”

Джерело

Поділись

Свіжі записи:


Новини партнерів