Засмучена Анна Семенович звернулася за допомогою до фанатів

Популярна співачка Анна Семенович засмучена деякими подіями у своєму житті, тому звернулася за допомогою до своїх шанувальників. Відповідний пост вона опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

“Я трохи засмучена. Моя пісня “Хочу бути з тобою” без вашої підтримки опускається вниз в таблиці Золотого грамофона на Русском радио“, – пояснила причину своїх переживань колишня солістка групи “Блестящие“.

Анна попросила своїх відданих фанатів проголосувати за її композицію, щоб поліпшити позиції в чартах, і тоді її уїкенд наповниться ще більшою кількістю позитивних емоцій.

Не забула 37-річна красуня побалувати передплатників черговим фото, де, як завжди, постала у привабливому образі, демонструючи сексуальні ноги.

Фоловери в коментарях написали, що завжди намагаються допомогти Ганні, в тому числі і своїми голосами, що і на цей раз роблять активно. Проте більшість відгуків були присвячені видатній зовнішності Семенович, про яку складено чимало легенд і яка звела з розуму вже цілу армію чоловіків.

Поділись


Новини партнерів