47-річна Мерайя і її 33-річний бойфренд Браян Танака провели день в Нью-Йорку

Mariah Carey and boyfriend Brian Tanaka take her kids to bowling at Chelsea Piers in New York City.

Pictured: Mariah Carey, Brian Tanaka Ref: SPL1558034 170817
Picture by: XactpiX/Splash News

Splash News and Pictures
Los Angeles: 310-821-2666
New York: 212-619-2666
London: 870-934-2666
photodesk@splashnews.com

47-річна Мерайя Кері та 33-річний Брайан Танака зустрічаються вже більше півроку. За цей час вони встигли розлучитися, проте незабаром помирилися. З тих пір парочка нерозлучна, і це не може не радувати шанувальників співачки. Папарацці сфотографували закоханих на виході з пентхауса Мераї, в якому в даний час зупинилися зірки.

Як повідомляють західні джерела, шанувальники Кері прекрасно знали, що вона перебуває вдома, тому очікували її виходу на вулицю разом з репортерами. Співачка з’явилася не одна, а в компанії молодого бойфренда. Вони вели себе максимально невимушено і посміхалися всім присутнім. Перед тим як сісти в чорний тонований автомобіль, Мерайя в звичній для себе манері надіслала фанатам повітряний поцілунок.

Брайан Танака і Мерайя Кері
Мерайя Кері

Стверджують, що після цього пара разом з дітьми співачки, дочкою Монро Кеннон і сином Морокканом Скоттом Кенноном, побували в боулінгу, а потім Мерайя і Браян вирушили на концерт.

Судячи по знімках, співачка почуває себе по-справжньому щасливою і навіть не намагається приховувати цього від громадськості. Останні розмови про несподіваний набір ваги, здається, зовсім не хвилюють. Вони з Браяном прекрасно ладнають проводять разом увесь вільний час.

Поділись


Новини партнерів