Кайя Гербер розповіла, що означає бути дочкою супермоделі Сінді Кроуфорд

attends Marc Jacobs Fragrances and Kaia Gerber Celebrate DAISY on May 9, 2017 in Beverly Hills, California.

15-річна Кайя Гербер з’явилася на обкладинці спеціального випуску американського Teen Vogue. Усередині журналу – велике інтерв’ю Кайї, в якому вона поділилася з читачами цікавими фактами з власної біографії і розповіла, чому її вчили батьки Сінді Кроуфорд і Ренді Гербер і що значить бути рольовою моделлю.

“Мій восьмий день народження ми святкували в Діснейленді. Тоді я почала розуміти, що відбувається. Я хотіла зробити фотографії з принцесою, а всі хотіли зробити фотографії з моєю мамою!”

– пожартувала Гербер.

Кайя Гербер

Модельні досягнення юної дівчини вражають, але сама вона каже, що батьки вчили її найпростішим речам:

“Мої батьки завжди вчили мене залишатися собою і завжди слідувати своїм інстинктам. До того ж вони постійно говорять, що не можна дозволяти людям впливати на те, чим я хочу займатися. Це все змінює, коли ти усвідомлюєш, хто ти є насправді, і залишаєш спроби змінювати себе”,

– продовжила Кайя.

Модель розуміє, що зараз вона – приклад для багатьох, і намагається відповідати цьому:

“Мені дуже важливо бути хорошим прикладом для молодих дівчат … Все, що я роблю, я роблю усвідомлено, а не легковажно. Створити хороший меседж – важливо для мене.”

Іншими героїнями спеціальних випусків “біблії моди” для підлітків стала 18-річна зірка фільму “Голодні ігри” (The Hunger Games) Амандла Стенберг і 13-річна актриса серіалу “Дуже дивні справи” (Stranger Things) Міллі Боббі Браун.

Кайя Гербер

 

Поділись


Новини партнерів