Кріс Браун поділився подробицями стосунків з Ріанною: “Ми постійно билися”

LOS ANGELES, CA - FEBRUARY 10: Singers Chris Brown (L) and Rihanna attend the 55th Annual GRAMMY Awards at STAPLES Center on February 10, 2013 in Los Angeles, California. (Photo by Christopher Polk/Getty Images for NARAS)

У мережі з’явилися фрагменти з фільму за участю 28-річного Кріса Брауна “Ласкаво просимо в моє життя” (Welcome to My Life), в якому співак розповів, як складалися його стосунки з Ріанною і чому він до сих пір не може згадувати без жалю той вечір, коли побив колишню кохану в своїй машині.

Кріс розповів, що поки вони зустрічалися з Ріанною, їх відносини завжди були переповнені емоціями. Вони часто скандалили, могли влаштувати погром навіть через банальне нерозуміння. Вони часто розпускали руки і, як виявилося, словесно вирішувати питання у пари не вийшло. Хоча Браун зізнався, що будучи з коханою намагався змінитися і перестати битися.

“У нас завжди наступав такий момент, коли ми говорили один одному: “Якого біса ми творимо?”. Ми розуміли, що якщо завдамо один одному біль, то про це дізнаються всі … Довелося б виходити на сцену зі шрамом і виправдовуватися перед глядачами …”

– повідав музикант.

Кріс Браун і Ріанна

Найважливішим в цьому одкровенні є розповідь Брауна про ту ніч, коли він побив Ріанну. Все сталося в лютому 2009-го буквально за день до проведення “Греммі”. За словами Кріса, в той вечір екс-кохана трохи випила, та й він теж. Опинившись в машині, Ріанна побачила повідомлення від дівчини, з якою у Кріса була інтимна близькість.

“Вона викинула мій телефон, кричала, що ненавидить мене … Вона вдарила мене кілька разів … В якийсь момент вона сильно замахнулася, але в підсумку вдарив її я, розбивши їй губу … Коли побачив це, я був просто шокований. Я просто не повірив, що зробив це … Вона плюнула мені в обличчя власною кров’ю, і це ще більше розлютило мене … Потім вона викинула ключі з машини, вийшла з неї і, поки я шукав ці самі ключі, вона почала кликати на допомогу …”- розповів Кріс.

Кріс Браун і Ріанна

Як повідомлялося раніше, однією лише розбитою губою справа не обійшлася. За матеріалами судового позову, Браун завдав співачці кілька сильних ударів по голові і не тільки. Він бив її як руками, так і ногами, практично позбавивши Ріанну почуттів.

Все закінчилося тим, що Кріс отримав п’ять років умовно і 1400 годин виправних робіт. І здається, що парочку більше нічого не могло пов’язувати, але в 2012-му з’явилася інформація, що вони знову разом. Тоді Ріанна пояснювала, що як і раніше любить цю людину, адже вона ніколи раніше не відчувала подібних почуттів до когось.

Ріанна і Кріс Браун

Вони зустрічалися протягом декількох місяців, але в 2013 році все ж розлучилися. В одному з інтерв’ю Ріанна розповідала, що давно пробачила колишнього хлопця і не тримає на нього зла.

Кріс Браун і Ріанна

Джерело

Поділись


Новини партнерів