Джош Хартнетт вдруге став батьком

attends the Royal Academy Of Arts Summer Exhibition preview party at Royal Academy of Arts on June 7, 2017 in London, England.

Сьогодні, 15 серпня, ЗМІ повідомили, що 38-річний Джош Хартнетт і 28-річна Темзін Еджертон стали батьками вдруге. Про це стало відомо завдяки пильним очам папараці в Лондоні, коли вони вчора зняли пару на спільній прогулянці з двома колясками. Інформації про те, хто народився у пари, а також як звуть новонароджену дитину, немає: ні Джош, ні Темзін поки ніяких заяв не робили.

Про другу вагітність Темзін заговорили після афтепаті “Оскара” – вечірки Vanity Fair, коли Еджертон з’явилася на ній в відвертій сукні, яка наочно демонструвала цікаве положення актриси. Через кілька тижнів вона і сама підтвердила цю інформацію за допомогою своєї сторінки в Instagram.

Ця дитина – друга для подружжя Хартнетт-Еджертон: у 2015 році у них народилася дочка (про народження якої, до речі, стало відомо приблизно таким же способом). Джош і Темзін поки не пов’язані узами шлюбу, але, хто знає, можливо, народження другої дитини і підштовхне їх на цей відповідальний крок?

Темзін Еджертон і Джош Хартнетт
Поділись


Новини партнерів