Анна Сєдокова розповіла про будні матері-одиначки

Співачка Анна Сєдокова, яка самотужки виховує трьох дітей – двох дочок і сина, зізналася, як непросто бути матір’ю-одиначкою.

За словами артистки, найважче те, що їй доводиться бути “поганим поліцейським”. Про це співачка розповіла виданню OK!

“Мамі одній бути складно. Навіть не фінансово. Я давно звикла тягнути за двох, бути основою. Складно бути одним у полі воїном. Одним з батьків …”, – зізналася Сєдокова.

За словами Анни, під час конфлікту з дитиною вона не має можливості “грізно стати в позу” і пригрозити зателефонувати татові.

“Ти б подзвонила, але тобі дзвонити нікому. Ти завжди поганий поліцейський. Тому, що хочеш як краще. Чи не знаходиш правильних слів, знову помиляєшся. Ти завжди недодаєш. Тому що у Саші з сусіднього під’їзду тато і мама йдуть разом гуляти, а ти не можеш разом. Ти одна “, – поділилася співачка.

За словами Сєдокової, коли чоловік доглядає за жінкою з дітьми, вона не думає, хороший він коханець, а лише про те, чи зможе він полюбити її дітей.

“Ти більше не думаєш про себе”, – пояснила співачка.

Результат поиска збережений за запит "Анна Седокова з дітьми"

Результат поиска збережений за запит "Анна Седокова з дітьми"

Результат поиска збережений за запит "Анна Седокова з дітьми"

Артистка вважає, що неможливо одночасно бути татом і мамою. На її думку, це як жити з одним оком або однією рукою – їх відсутність відчувається завжди.

І Сєдокова не збирається шкодувати себе. Співачка зазначила, що не дивлячись ні на що, вона сильна і справляється – як і сотні тисяч інших мам, які виростили дітей без тата.

Відзначимо, що свою старшу дочку Аліну Анна народила від футболіста Валентина Белькевича, який пішов з життя в 2014-му, а Моніку від бізнесмена Максима Чернявського. У квітні співачка народила дочкам братика. Хто тато малюка – до сих пір таємниця.

Джерело

Поділись


Новини партнерів