Роберт Паттінсон натякнув на можливість подальшої роботи з Крістен Стюарт у продовженні саги “Сутінки”

Тиждень тому голова Lionsgate, кінокомпанії, що випустила сагу «Сутінки», повідомив, що продовження буде, як тільки автор книг Стефані Маєр візьметься за перо. «Можна розповісти ще багато історій, і ми готові це зробити», – сказав топ-менеджер. Ніяких коментарів про можливу участь в нових проектах виконавців головних ролей зроблено не було, але інтригу несподівано вніс Роберт Паттінсон. Коли журналіст The Huffington Post озвучив акторові слова представника Lionsgate, Паттінсон надихнувшись, перепитав, чи правда це, після чого захоплено вигукнув: «О, так!». Репортер поцікавився, чи означає така реакція, що Роберт готовий повернутися у франшизу. «Ну, ніколи нічого не ясно заздалегідь. У той час мене цей проект надихав. Це дійсно було класно », – розпливчасто відповів Паттінсон.

При цьому ставлення актора до «Сутінок» помітно змінилося: якщо в кінці роботи в проекті він категорично відкидав будь-які припущення про нові фільми саги і демонстрував свою зневагу, то тепер «з повагою сприймає любов прихильниць, які дали можливість авторам франшизи заробити три мільярди доларів». «Роб віддає собі звіт, що його репутація назавжди пов’язана з Едвардом Калленом, і немає сенсу цьому опиратися», – пише автор статті.

Роберт Паттінсон натякнув на можливість роботи з Крістен Стюарт фото [4]

Ймовірність повернення в «Сутінки», озвучена Паттінсоном, означає, що актор готовий знову працювати зі своєю колишньою колегою і подругою Крістен Стюарт. Роман пари почався в 2008-му і офіційно закінчився в 2012 році, після того як Крістен зрадила Роберту з режисером фільму «Білосніжка та мисливець» Рупертом Сандерсом. Розставання було важким, тим більше що відбувалося на очах у публіки. Пізніше, в жовтні минулого року, вперше заговоривши про свої стосунки з Паттінсоном, Стюарт назвала їх роман «фальшивим», однак зовсім недавно, пару тижнів тому, повернувшись до цієї теми, зізналася, що її любов була «справжньою».

Джерело

Поділись


Новини партнерів