Крістен Стюарт з’явилася на нових знімках рекламної кампанії Chanel

Продовжується співпраця 27-річної Крістен Стюарт і французького модного будинку Chanel – навесні було оголошено, що актриса стане обличчям жіночого аромату Gabrielle Chanel і візьме активну участь в осінній рекламної кампанії бренду. З наближенням вересня з’являються свіжі кадри, що показують Стюарт в новій якості, пише Жіночий Світ.

Фотографом рекламної кампанії Gabrielle Chanel став Маріо Тестіно, який постарався передати настрій ніжного квіткового аромату і показати Крістен в умиротвореному і жіночому образі.

“Цей аромат позбавлений будь-якої агресії. Його міць полягає в спокої. Він ненав’язливий. Чоловіки і жінки рівні, але неоднакові. Прекрасно, що непокірна природа аромату передає жіночий характер, і мені не довелося одягати костюм для рекламної кампанії”,- сказала актриса.

Стюарт, що стала посланцем Chanel в 2013 році і вже встигла підтримати багато творінь французького будинку, прийдешньої осені представлятиме також сумку Chanel’s Gabrielle. Карл Лагерфельд сам сфотографував Крістен для рекламної кампанії модного аксесуару.

Крістен Стюарт
Аромат Gabrielle Chanel
Крістен Стюарт

Крістен Стюарт

 

Джерело

Поділись


Новини партнерів