Ольга Горбачова показала, де проводить відпустку з родиною

Ольга Горбачова часто ділиться подробицями своїх насичених буднів в мікроблозі. На цей раз співачка здивувала своїх шанувальників, розповівши, що за один тиждень вона відвідала сім різних міст і країн, пише Жіночий Світ.

Вона також розкрила причини того, що відбувається – в день народження в подарунок від чоловіка Юрія Нікітіна вона отримала квитки на концерт Coldрlay і Celine Dion в Парижі і Берні, а саме свято зустріла в Святогорську.

У цій подорожі Крит став наступним пунктом призначення. Співачка розповіла цікаву деталь про грецький острів, яка стала вирішальною у виборі місця для сімейної відпустки:

“Одна знайома мама стверджує, що її діти, які не пропустили в нашому класі жодного навчального дня за рік, не хворіють, тому що один місяць в році проводять на Криті. Через сильні вітри на острові іонізація повітря нібито є набагато сильнішою, і процес оздоровлення – інтенсивніший. Із задоволенням перевіримо “.

Ольга Горбачова

Прямо у відпустці артистка і ментор запустила тижневий онлайн-марафон для жінок, який зібрав більше двох тисяч учасниць.

Ольга Горбачова

У зв’язку з цим на острів Санторіні Юрій Нікітін вирушив на пару днів сам. Саме там він знайшов дивний подарунок для дружини на річницю їхньої зустрічі: живу хризантему, вкриту золотом.  

Джерело

Поділись


Новини партнерів