Романтичний вечір: Міла Куніс і Ештон Катчер побували на музичному фестивалі Sziget в Будапешті

33-річна Міла Куніс і 39-річний Ештон Катчер не належать до тих зоряних пар, які постійно перебувають на очах у громадськості. Вони рідко з’являються на публічних заходах, присвячуючи більшу частину часу роботі і сім’ї. Ще б пак, адже зірки виховують двох дітей (3-річну Уайетт Ізабель і 8-місячного Димитрія). І, незважаючи на турботу про малюків, вони встигають влаштовувати і романтичні вечори. Наприклад, кілька днів тому знаменитості були випадково помічені репортерами на концерті репера Wiz Khalifa, який приїхав до Будапешта на музичний фестиваль Sziget. Про це повідомляє Жіночий Світ.

Мілі і Ештону дуже подобається творчість цього виконавця, тому вони не могли пропустити його виступ. За словами очевидців, пара вела себе максимально невимушено в той вечір: вони цілувалися, обнімалися, аплодували і, зрозуміло, підспівували реперу.

Ештон Катчер і Міла Куніс
Ештон Катчер і Міла Куніс

Відзначимо, що Катчер і Куніс вже кілька тижнів перебувають в Будапешті. Виявилося, що пара тимчасово живе в угорській столиці, тому що у Ештона йдуть зйомки нового проекту. Правда, про нього поки нічого невідомо, і фоловерам тільки залишається спостерігати за такими рідкісними, але милими кадрами за участю зірок.

Джерело

Поділись


Новини партнерів