Кара Делевінь влаштувала масштабну вечірку з подругами в Мексиці в честь свого 25-річчя

Якщо ви не знаєте, як весело і з розмахом відзначити круглу дату, та ще так, щоб всім дійсно сподобалося, беріть приватний літак і летіть з гостями в Мексику!  Ми, звичайно, про таке святкування можемо тільки мріяти, а ось Кара Делевінь бере і робить. Модель і актриса вирішила відзначити день народження так, щоб він по-справжньому запам’ятався. Разом зі своїми близькими подругами вона полетіла відпочивати на узбережжя Карибського моря. Вона вже встигла опублікувати в Instagram кілька яскравих знімків і подякувати всім, хто погодився на цю пригоду, пише Жіночий Світ.

“Я просто неймовірно щаслива мати таких друзів, які мене постійно підтримують і надихають. Спасибі вам велике, шановні!”

– підписала один зі знімків знаменитість.

Кара Делевінь з подругами
Кара Делевінь з подругами
Кара Делевінь з подругами

У Мексику разом з Карою вирушили моделі Поппі Делевінь, Еліс Діллел, дочка Міка Джаггера Джорджія Мей Джаггер, актриси Клара Педжет і Джемі Уінстон і багато-багато інших селебріті.

Вони заселилися в просторій віллі на березі моря, на території якої було кілька басейнів і навіть власна спа-зона. Дівчата вирушили на екскурсію і вивчили історію древніх цивілізацій, а також організували морську прогулянку на яхті. Вночі, судячи з знімків в соцмережах, гостям було жарко не менш, ніж вдень. Кара організувала гучну вечірку, і дівчата танцювали і веселилися до самого ранку.

Кара Делевінь з подругами
Кара Делевінь з подругами
Подруги Кари Делевінь
Кара Делевінь з подругами
Кара Делевінь
Кара Делевінь

 

Карі Делевінь виповнилося 25 років в суботу, 12 серпня. Шанувальники навіть не здогадувалися, як буде зірка святкувати цю подію. Деякі вважали, що вона організовує домашню вечірку. Однак у Делевінь були інші плани і, здається, вона ні про що не шкодує!

В останній місяць до Кари було прикуто багато уваги через фільм Люка Бессона “Валеріан і місто тисячі планет ” (Valerian and The City of a Thousand Planets), в якому вона виконала головну роль.

Додамо, що трохи більше тижня тому фантастичний екшн показали в Мексиці. Можливо, саме тому Кара захотіла відзначити день народження в цій країні.

Джерело

Поділись


Новини партнерів