Ніккі Рід і Йен Сомерхолдер вперше стали батьками

Як заявили західні видання, 29-річна Ніккі Рід і 38-річний Йен Сомерхолдер стали батьками. У пари народилася дівчинка. Маля з’явилося на світ ще 25 липня, але про радісну подію стало відомо лише тепер, пише Жіночий Світ.

Поки ніякої іншої інформації джерела не мають, проте стверджують, що маму з дочкою вже виписали з лікарні і вони знаходяться вдома. Про їх самопочуття також не повідомляється. У будь-якому випадку, нам залишається тільки привітати знаменитостей з довгоочікуваним поповненням в родині!

Ніккі Рід і Йен Сомерхолдер

Відзначимо, що про вагітність Ніккі усі дізналися завдяки записам актриси і її чоловіка в Instagram в травні цього року. Подружжя опублікували в своїх офіційних акаунтах однакові знімки, залишивши розгорнуті коментарі під постами.

“Це звернення до наших друзів, близьких і всього іншого світу. За свої 38 років на цій планеті я ніколи не відчував нічого сильнішого і прекрасного. Я не можу уявити нічого більш захоплюючого, ніж наступну главу життя. Ми хотіли б, щоб ви дізналися про це першими. І саме від нас …”

– написав Йен в соцмережі.

Ніккі Рід і Йен Сомерхолдер

Тоді він зазначив, що не хотів повідомляти про все раніше, оскільки їм з дружиною потрібен був час, щоб насолодитися цим чудовим моментом.

“Привіт малий. Я знаю тебе, але тільки через те, що відчуваю тебе. Як можна вже на цьому етапі настільки сильно любити когось?”

– звернулася Ніккі до майбутнього малюка.

Ніккі Рід і Йен Сомерхолдер
Поділись


Новини партнерів