Кім Кардашьян разом з сестрами відсвяткувала 20-річчя Кайлі Дженнер

10 серпня Кайлі Дженнер святкує свій день народження – їй виповнюється 20 років. Знаменитість вирішила відзначити цю подію заздалегідь, пише Жіночий Світ. Спочатку вона засмагала біля басейну в тілесному бікіні, а потім разом з мамою і сестрами вирушила на концерт до Кендріка Ламара, в третій раз за останній час. Увага фотографів була прикута не тільки до іменинниці: Кім Кардашьян практично затьмарила сестер. Хлоя, Кендалл і Кайлі вибрали для виходу в світ досить коротке вбрання, а Кім, в свою чергу, вважала за краще з’явитися на вечірці в відвертій сукні в підлогу бордового відтінку. Вона вдало підкреслила всі достоїнства її фігури і зробила її чи не головною зіркою свята.

Молодша представниця клану Кардашьян-Дженнер була менш активна в соцмережах в останні два дні, а ось її сестри і мама, навпаки, намагалися відобразити кожен момент з вечірки на честь Кайлі. На святі не було тільки Кортні Кардашьян, яка поки розважається з 23-річним коханцем в Єгипті.

Хлое Кардашьян, Кім Кардашьян, Кендалл Дженнер і Кайлі Дженнер

Хлое і Кім Кардашьян, Кендалл і Кайлі Дженнер

Хлое Кардашьян, Кім Кардашьян, Кендалл Дженнер і Кайлі Дженнер

Кендалл і Кайлі Дженнер

Варто зазначити, що кар’єра Кайлі Дженнер з успіхом йде в гору. За останні кілька місяців вона взяла участь в декількох фотосесіях, представила колекцію купальників і з’явилася в рекламній кампанії навушників Balmain і Beats by Dre.

Дженнер-молодша робить все, щоб стати найвідомішою серед сестер. У неї, до речі, непогано виходить: поки за популярністю в соцмережах вона програє лише Кім Кардашьян.

Кайлі Дженнер
Поділись


Новини партнерів