Вікторію Бекхем назвали “іконою анорексії”

43-річна Вікторія Бекхем має намір судитися з представниками одного з кафе в англійському Тайнсайді. Всьому виною – реклама, яка недавно з’явилася у компанії. На мінівен, на тлі якого сфотографувався менеджер закладу, наклеїли досить дивний постер: карикатурно намальоване зображення худої і непривабливої дівчини з підписом “Вікторія Бекхем” і “ікона анорексії”. Все це – поруч з логотипом піци.

“Наша піца тонша за Вікторію Бекхем”,

– свідчить слоган.

Вікторія Бекхем

Представники Вікторії обурені, що заклад дозволив собі таку рекламу. На їхню думку, це пряма образа як самої Вікторії, так і інших худих дівчат. Бекхем має намір судитися за своє чесне ім’я, тому що не дозволить недвозначні жарти щодо себе і власної зовнішності.

“Це псує репутацію Вікторії, це абсолютна неповага”,

– заявляє представник знаменитості.

У менеджера закладу знайшлося що відповісти на звинувачення з боку Вікторії. Він запевняє, що їх компанія не планувала когось образити.

“Ми хотіли дати зрозуміти людям, що проблеми з порушенням харчування – це дуже серйозно, але ми не хотіли сильно акцентувати увагу на людях, які страждають цією проблемою … Ми хотіли б, що наші відвідувачі сприймали цю рекламу в контексті … Анорексія і все, що з цим пов’язано, – це серйозно”,

– пояснив менеджер Fish and Chips.

Але ця реклама не сподобалася не тільки Вікторії, а й одній з громадських організацій, яка переконана, що таке зневажливе ставлення неприпустиме з боку кафе-магазину.

“Вони ризикують довести все до того, що люди, навпаки, образяться. Вони можуть подумати, що їх ображають, а не заманюють на смачну піцу”,

– повідав один з блогерів у мережі.

Чим закінчиться ця історія, поки невідомо. Будемо сподіватися, що справу вдасться вирішити до походу в суд.

Поділись


Новини партнерів